O nas

EXPONEO  jest nową interdyscyplinarną pracownią projektową, stworzoną przez Małgorzatę Buchholz-Todoroską, która jako historyk sztuki i muzealnik współpracowała z muzeami, galeriami, kolekcjonerami, wydawcami, organizatorami kulturalnych eventów, koncertów i projektów edukacyjnych. Stworzyła i współtworzyła nowe muzea, dziesiątki wystaw i projektów edukacyjnych, programów badawczych i popularyzatorskich, konferencji i seminariów, programów promujących sztukę, kulturę oraz narodowe i lokalne dziedzictwo historyczne, dzięki czemu znakomicie zna i rozumie potrzeby naszych klientów. 

 

EXPONEO wykonuje projekty wystaw muzealnych stałych i czasowych, ekspozycji i stoisk handlowych i reklamowych – we wnętrzach zabytkowych, w nowoczesnych halach ekspozycyjnych, we wnętrzach biur i sal konferencyjnych oraz w plenerze.  

 

EXPONEO zapewnia stały kontakt ze zleceniodawcą gwarantując mu aktywny i kreatywny udział we wszystkich etapach  realizacji.  Chcemy, aby każdy projekt był wspaniałym i konstruktywnym doświadczeniem dla nas i dla zespołów, z którymi podejmujemy współpracę, a efekt twórczych zmagań spełnił najwyższe wymagania naszych klientów. 

 

EXPONEO oferuje usługi w zakresie  opracowania graficznego, składu i druku wydawnictw związanych z realizowanymi projektami. Projektujemy i wydajemy książki o sztuce, o kulturze, wydawnictwa popularne i naukowe, wydawnictwa pokonferencyjne oraz materiały promocyjne, informacyjne i reklamowe. 

 

EXPONEO projektuje wizualną identyfikację instytucji, wystaw, projektów i programów naukowych, edukacyjnych i innych zgodnie z  potrzebami naszych klientów, z wykorzystaniem zarówno tradycyjnego warsztatu graficznego jak i multimediów.